Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami Bramy garażowe z poziomymi wąskimi przetłoczeniami

Bramy garażowe w wąskie poziome przetłoczenia

VENTE K2 RC

WWT bramy - brama z wąskimi poziomymi przetłoczeniami

Bramy z wąskim przetłoczeniem i wykończeniem o strukturze drewna (woodgrain) to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

 

Zobacz cenę

Wybierz kolor

Kliknij na wybrany kolor i zobacz cenę bramy

biały

brązowy

antracyt


Zobacz cenę

...lub okleinę

Kliknij na wybraną okleinę i zobacz cenę bramy

złoty dąb

orzech

mahoń

okł. antracyt

winchester

dąb bagienny


Zobacz cenę

...lub wybierz kolor z palety RAL

Wpisz kod RAL     i zobacz cenę bramy

Masz pytanie?

Podaj email lub telefon -
my skontaktujemy się z Tobą

OK
Zadzwoń

Zadzwoń

+ 48 602 793 407

Główne cechy naszych bram garażowych

Bezpieczeństwo i wygoda

  WWT bramy - szeroki wybór kolorów i wzorów
 • Szeroki wybór wzorów i kolorów
 • Posiadany w naszej ofercie bardzo szeroki wachlarz wzorów i kolorów bram (istnieje możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL), wiele akcesoriów dodatkowych oraz możliwość instalacji drzwi czy okien w bramie, stwarzają ogromne możliwości dla inwestora.

  WWT bramy - duże bezpieczeństwo
 • Zaawansowanie techniczne - duże bezpieczeństwo
 • Zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwich serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

 • Bez ograniczeń wymiarów
 • Wszystkie bramy wykonywane są na indywidualne zamówienie, co niweluje ograniczenia wymiarów szerokości czy wysokości bram, a tym samym nie są pobierane dodatkowe opłaty za niestandardowe wymiary.

 • Wysoka energooszczędność
 • Nowość: panel o grubości 60 mm !

  Bramy wykonywane są z panela o grubości co najmniej 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową (bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek, które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.

 • Niezawodna jakość
 • Potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja naszych bram odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

 • Komfortowy i bezpieczny garaż
 • Nasze bramy ze względu na swoją konstrukcję zapewniają szersze światło przejazdu w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Dzięki użyciu specjalnych napędów o zwiększonej prędkości otwierania nawet o 50%, przejazd przez bramę staje się szybszy. Natomiast dzięki automatycznemu ryglowaniu bramy w prowadnicy, które bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania - możesz spać spokojnie.

 • Ekologiczny proces produkcji
 • Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, lecz także o środowisko, które nas otacza i dlatego w produkcji naszych bram używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.

Krispol - bramy garażowe i przemysłowe Beditom - bramy garażowe i przemysłowe Nice - automatyka do bram wjazdowych i garażowych Sommer - napędy do bram Somfy - napędy i systemy sterowania dla domu i garażu GFA Elektromaten - napędy do bram przemysłowych