Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe bez przetłoczeń Bramy garażowe bez przetłoczeń Bramy garażowe bez przetłoczeń Bramy garażowe bez przetłoczeń Bramy garażowe bez przetłoczeń

Bramy garażowe bez przetłoczeń

VENTE K2 RF

WWT bramy - brama bez przetłoczeń

Struktura gładka, bez przetłoczeń, specjalna powłoka anty-zadrapaniowa. Tworzy jednolitą płaszczyznę kurtyny bramy. Wyjątkowo eleganckie i spokojne plastycznie wykończenie elewacji. Kreuje nadzwyczajną atmosferę, harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

Zobacz cenę

Wybierz kolor

Kliknij na wybrany kolor i zobacz cenę bramy

biały

brązowy

antracyt


Zobacz cenę

...lub okleinę

Kliknij na wybraną okleinę i zobacz cenę bramy

złoty dąb

orzech

mahoń

okł. antracyt

winchester

dąb bagienny


Zobacz cenę

...lub wybierz kolor z palety RAL

Wpisz kod RAL     i zobacz cenę bramy

Masz pytanie?

Podaj email lub telefon -
my skontaktujemy się z Tobą

OK
Zadzwoń

Zadzwoń

+ 48 602 793 407

Główne cechy naszych bram garażowych

Bezpieczeństwo i wygoda

  WWT bramy - szeroki wybór kolorów i wzorów
 • Szeroki wybór wzorów i kolorów
 • Posiadany w naszej ofercie bardzo szeroki wachlarz wzorów i kolorów bram (istnieje możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL), wiele akcesoriów dodatkowych oraz możliwość instalacji drzwi czy okien w bramie, stwarzają ogromne możliwości dla inwestora.

  WWT bramy - duże bezpieczeństwo
 • Zaawansowanie techniczne - duże bezpieczeństwo
 • Zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwich serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

 • Bez ograniczeń wymiarów
 • Wszystkie bramy wykonywane są na indywidualne zamówienie, co niweluje ograniczenia wymiarów szerokości czy wysokości bram, a tym samym nie są pobierane dodatkowe opłaty za niestandardowe wymiary.

 • Wysoka energooszczędność
 • Nowość: panel o grubości 60 mm !

  Bramy wykonywane są z panela o grubości co najmniej 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową (bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek, które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.

 • Niezawodna jakość
 • Potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja naszych bram odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

 • Komfortowy i bezpieczny garaż
 • Nasze bramy ze względu na swoją konstrukcję zapewniają szersze światło przejazdu w porównaniu z konkurencyjnymi firmami. Dzięki użyciu specjalnych napędów o zwiększonej prędkości otwierania nawet o 50%, przejazd przez bramę staje się szybszy. Natomiast dzięki automatycznemu ryglowaniu bramy w prowadnicy, które bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania - możesz spać spokojnie.

 • Ekologiczny proces produkcji
 • Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, lecz także o środowisko, które nas otacza i dlatego w produkcji naszych bram używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.

Krispol - bramy garażowe i przemysłowe Beditom - bramy garażowe i przemysłowe Nice - automatyka do bram wjazdowych i garażowych Sommer - napędy do bram Somfy - napędy i systemy sterowania dla domu i garażu GFA Elektromaten - napędy do bram przemysłowych